Naša firma poskytuje akustické a stavebné dosky určené na realizáciu stavieb alebo pri rekonštrukcii domov, drevodomov či veľkých objektov, kde je kladený dôraz na kvalitu, trvácnosť a rýchlosť výstavby.  PENNA, s.r.o. je členom výlučného distribútorstva Green Board® výrobkov v dvanástich štátoch EÚ a Švajčiarska (Slovenská republika, Francúzsko, Belgicko, Luxembursko ,Švajčiarsko, Rakúsko, Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Srbsko a Rumunsko).

Posledné desaťročia sa človek s veľkým záujmom vracia späť k prírode, čo vedie k výstavbe dlhotrvajúcich a biotopu zodpovedajúcich stavieb.

Prostredníctvom nášho systému PENNA Green Board® sa zaväzujeme rešpektovať základné princípy ekológie s využitím prírodných surovín ako panely z drevovlákien, cementu, mineralizátora (vodného skla) a vody pre vyhotovenie debniacich blokov jedinečných na trhu.

Vďaka naším materiálom, šetrných životné prostredie, naše výrobky majú právo používať označenie FSC. To znamená, že suroviny použité na výrobu sú zákonné, a že sa dodržiavajú metódy trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

akusticke a stavebne dosky penna

Naša spoločnosť sa v Apríli/2018 zúčastnila výstavy CONECO v priestoroch výstaviska Incheby v Bratislave, kde sme prezentovali naše stavebné a akustické dosky.
V našom stánku mali záujemcovia možnosť vidieť všetky ponúkane typy dosiek Penna Green Board, ako aj zmenšený model reálneho použitia dosky ako SIP panela s povrchovou úpravou. Vďaka širokému využitiu našich dosiek sme sa tešili vysokej návštevnosti a veľkemu záujmu zo strany nových obchodných partnerov, ako aj mladých rodiniek, ktoré rozmýšlaju nad moderným, kvalitným a rýchlym riešením výstavby rodinného domčeka.

Pozrite si niekoľko fotografií z tejto výstavy.